Wykład Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?

Wykład Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?

21maj2021

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w wykładzie Andrzeja Karpińskiego, Dyrektor ds. bezpieczeństwa w Grupie BIK, pt.: „Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 27 maja 2021r. o godz. 14.00

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w wykładzie Andrzeja Karpińskiego, Dyrektor ds. bezpieczeństwa w Grupie BIK, pt.: „Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 27 maja 2021r. o godz. 14.00

Temat: Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?

Czas trwania wykładu: 60 minut.

Prowadzący wykład: Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa Grupa BIK

Tematyka wykładu została podzielona na dwie części.

W pierwszej z nich zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zagrożeń, scenariuszy ataków, skutków dla instytucji oraz skutków dla ofiar, czyli osób dotkniętych takim działaniem.

Druga część przedstawi zadania, role, kompetencje i organizację pracy w zespole bezpieczeństwa, czyli jak to wygląda od środka.

Prelegent: Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa w Grupie BIK
Od ponad 20 lat dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z zakresu sieci i bezpieczeństwa. Pracował m.in. w największych firmach telekomunikacyjnych w Polsce oraz zagranicą (np. Orange, ATMAN, Asiacell), jako koordynator jednej z największych na świecie sieci IRC (EfNet), jako ekspert Grupy Roboczej IoT przy Ministerstwie Cyfryzacji. Ekspert w zakresie zarządzania zespołami bezpieczeństwa sieci, tworzenia architektury zabezpieczeń teleinformatycznych, telemedycznych i rozwoju strategii bezpieczeństwa organizacji.
Był członkiem komitetu sterującego SIMARGL – europejskim projekcie ds. cyberbezpieczeństwa. Jest stałym Członkiem Rady Programowej PLNOG PROIDEA oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
W Grupie BIK odpowiada za system zarządzania bezpieczeństwem informacji Biura Informacji Kredytowej oraz jej spółki zależnej Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.
Z zamiłowania do pracy dziennikarskiej w latach 90-tych redagował rubrykę BitMan w Dzienniku Wschodnim, oswajając czytelników z zawiłą i skomplikowaną tematyką bezpieczeństwa informatycznego. Prywatnie rozwija swoje pasje sportowe jako zawodnik sekcji strzeleckiej i karate.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

https://nzb.clickmeeting.com/czy-jestesmy-cyber-nie-bezpieczni-wyklad-andrzeja-karpinskiego-dyrektora-ds-bezpieczenstwa-bik/register?_ga=2.260466509.1508020546.1621286806-1833075133.1584278932

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

Obecność obowiązkowa

Aktualności

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
ul. Sikorskiego 45
82- 200 Malbork
Tel. (055) 272 56 27
Tel. / fax (055) 272 21 97
dziekanatwsg@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Jabil
 • Otlewski
 • Forest
 • Meler
 • Lester Holding
 • Flex
 • Polski Cukier
 • Browar Gościszewo
 • Alma Color
 • ZGKiM
 • Prino-Plast
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki