Start Up

Start Up

Platforma Start-up WSG stawia kolejny krok w budowie ekosystemu sprzyjającemu rozwojowi przedsiębiorczości, tym razem w Inowrocławiu. Przyciągnęliśmy do województwa kujawsko – pomorskiego kolejnych trzech inwestorów, którzy na preferencyjnych warunkach uruchomią na terenie campusu Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu swoje biura. Pakiet podstawowy obejmuje obsługę poczty, udostępnienie przestrzeni coworkingowej oraz współużytkowanie przestrzeni laboratoryjnej. Za dodatkową opłatą firmy mogą skorzystać min. z pokoi gościnnych, usług poligraficznych, oferty consultingowej i obsługi kancelaryjnej (m.in. poczta wychodząca). Podmioty mogą także liczyć na doradztwo z zakresie pozyskania zewnętrznego dofinansowania. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane rozwojem działalności w Wyższej Szkole Gospodarki do bezpośredniego kontaktu.

 

Opis formuły:

 

Platforma Start-up WSG to innowacyjny ekosystemu sprzyjający rozwojowi przedsiębiorczości w wymiarze regionalnym i możliwy do uruchomienia w każdym z naszych wydziałów zamiejscowych. Dzięki platformie już istniejące przedsiębiorstwa oraz osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą mogą na preferencyjnych warunkach uruchomić swoje biura w całym makroregionie północnym min. w Malborku, Inowrocławiu, Ełku czy Pile. Pakiet podstawowy obejmuje obsługę poczty, udostępnienie przestrzeni coworkingowej oraz współużytkowanie przestrzeni laboratoryjnej / badawczej. Za dodatkową opłatą firmy mogą skorzystać min. z pokoi gościnnych, usług poligraficznych, oferty consultingowej i obsługi kancelaryjnej (m.in. poczta wychodząca). Dzięki platformie jesteśmy w stanie zapewnić nowocześnie wyposażone miejsca pracy dostępne 24/7, w tym sale spotkań i pomieszczenia konferencyjne. Platforma Start-up to dostęp do specjalistycznej wiedzy naszych doradców, narzędzia online i rozwiązania w chmurze dostępne na wyciągnięcie ręki. W tej formule pomagamy także przedsiębiorcom w pozyskaniu funduszy na innowacje oraz prace badawczo rozwojowe ze środków zewnętrznych (m.in. PARP, PO IR, czy RPO właściwe dla konkretnego województwa). Mamy w tym zakresie spore sukcesy - łączna wartość środków pozyskanych przez Kreator Innowacyjność WSG we współpracy z MŚP w latach 2011 - 2015 wyniosła ponad 8 mln zł.

 

Gwarantujemy wsparcie i sieć kontaktów z całego makroregionu północnego. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane rozwojem działalności w miastach północnych województw do bezpośredniego kontaktu.

 

Aktualności
lut2
2022

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
ul. Sikorskiego 45
82- 200 Malbork
Tel. (055) 272 56 27
Tel. / fax (055) 272 21 97
dziekanatwsg@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Jabil
 • Otlewski
 • Forest
 • Meler
 • Lester Holding
 • Flex
 • Polski Cukier
 • Browar Gościszewo
 • Alma Color
 • ZGKiM
 • Prino-Plast
© 2022 Wyższa Szkoła Gospodarki