Slide background tlo tlo
Slide background

Oferta Edukacyjna

2021/2022

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

21maj2021
więcej
Wykład Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w wykładzie Andrzeja Karpińskiego, Dyrektor ds. bezpieczeństwa w Grupie BIK, pt.: „Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 27 maja 2021r. o godz. 14.00

Temat: Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?

Czas trwania wykładu: 60 minut.

Prowadzący wykład: Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa Grupa BIK

Tematyka wykładu została podzielona na dwie części.

W pierwszej z nich zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zagrożeń, scenariuszy ataków, skutków dla instytucji oraz skutków dla ofiar, czyli osób dotkniętych takim działaniem.

Druga część przedstawi zadania, role, kompetencje i organizację pracy w zespole bezpieczeństwa, czyli jak to wygląda od środka.

Prelegent: Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa w Grupie BIK
Od ponad 20 lat dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją z zakresu sieci i bezpieczeństwa. Pracował m.in. w największych firmach telekomunikacyjnych w Polsce oraz zagranicą (np. Orange, ATMAN, Asiacell), jako koordynator jednej z największych na świecie sieci IRC (EfNet), jako ekspert Grupy Roboczej IoT przy Ministerstwie Cyfryzacji. Ekspert w zakresie zarządzania zespołami bezpieczeństwa sieci, tworzenia architektury zabezpieczeń teleinformatycznych, telemedycznych i rozwoju strategii bezpieczeństwa organizacji.
Był członkiem komitetu sterującego SIMARGL – europejskim projekcie ds. cyberbezpieczeństwa. Jest stałym Członkiem Rady Programowej PLNOG PROIDEA oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
W Grupie BIK odpowiada za system zarządzania bezpieczeństwem informacji Biura Informacji Kredytowej oraz jej spółki zależnej Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.
Z zamiłowania do pracy dziennikarskiej w latach 90-tych redagował rubrykę BitMan w Dzienniku Wschodnim, oswajając czytelników z zawiłą i skomplikowaną tematyką bezpieczeństwa informatycznego. Prywatnie rozwija swoje pasje sportowe jako zawodnik sekcji strzeleckiej i karate.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

https://nzb.clickmeeting.com/czy-jestesmy-cyber-nie-bezpieczni-wyklad-andrzeja-karpinskiego-dyrektora-ds-bezpieczenstwa-bik/register?_ga=2.260466509.1508020546.1621286806-1833075133.1584278932

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

Obecność obowiązkowa

30kwi2021
więcej
ZAPRASZAMY NA KURS MENADŻER ŻŁOBKA

Chcesz posiadać umiejętności praktycznego posługiwania się przepisami prawa w zarządzaniu placówką, planowania pracy oraz delegowania zadań? Planujesz podnieść kompetencje z zakresu komunikacji społecznej: mediacji, negocjacji, kreowania wizerunku placówki?

MENADŻER ŻŁOBKA

Kurs rozpoczyna się 8 maja 2021 r.

Zapewniamy:

• Wykwalifikowaną kadrę wykładowców

• Zajęcia w formie hybrydowej

Więcej informacji:

centrum@byd.pl

52 567 00 17

https://certyfikaty.byd.pl/id,605/menadzer-zlobka

ZAPRASZAMY!!!

8kwi2021
więcej
Sprzedaż, zarządzanie, rekrutacja, mózg...czyli biznes w nowej odsłonie

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

cze22

Juwenalia 2019

miejsce: Malbork

kwi14

Futsal Cup 2019

miejsce: Malbork

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
ul. Sikorskiego 45
82- 200 Malbork
Tel. (055) 272 56 27
Tel. / fax (055) 272 21 97
dziekanatwsg@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Jabil
 • Otlewski
 • Forest
 • Meler
 • Lester Holding
 • Flex
 • Polski Cukier
 • Browar Gościszewo
 • Alma Color
 • ZGKiM
 • Prino-Plast
© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki