Otwarte Mistrzostwa Smoczych Łodzi - Szczecin 2019

W dniu 9 marca odbyły się w Szczecinie Otwarte Mistrzostwa Smoczych Łodzi na basenie. Do rywalizacji przystąpiło 90 drużyn z Polski Ukrainy Litwy i Niemiec. Wszyscy rywalizowali w różnych kategoriach. Drużyna Smoczych Łodzi WSG z Malborka walczyła w kategorii LeidiS, MIXT oraz Fun. Nasze studentki uplasowały się na pozycji 5-8 na 16 startujących drużyn, w mixt 13, a w kategorii FUN studenci WSG zdobyli ZŁOTY MEDAL. Ciężka praca na siłowni, treningi na wodzie oraz samodyscyplina zostały zwieńczone 1 miejscem z czego jesteśmy dumni. Studenci WSG wystartowali w składzie: Elżbieta Rutkowska, Joanna Borkowska, Monika Kicińska, Wioleta Ścisłowska, Krzysztof Baran , Paweł Hołubowicz, Paweł Mroczkowski, Michał Piątkowski, Tomasz Falkowski, Karol Stankiewicz, Tomasz Gorka, Robert Bieniek.