Juwenalia 2018

Juwenalia 2018


9 czerwca na Kąpielisku Miejskim nad Nogatem studenci WSG odpoczywali od nauki, bawili się i obchodzili święto Żaka, czyli Juwenalia.

Zaczęliśmy przemarszem przez miasto, studenci w przebraniach i z barwami WSG promowali Wydział Zarządzania i Inżynierii. Rozegraliśmy mecz siatkówki plażowej, w którym zwycięzyła drużyna Pani Kapitan - Dziekan doc. inż Patrycji Kozłowskiej. Walczyliśmy o puchary i medale w Studenckiej Olimpiadzie "Sport na wesoło" skacząc w workach, odpowiadając na pytania logiczne, gimnastykując się przy kalamburach czy sztafecie :)

Z pełnymi brzuchami, napełnionymi żołnierską grochówką i kiełbasą z grila odebraliśmy od Burmistrza klucz do bram miasta. Otrzymaliśmy oficjalne pozwolenie na "rządzenie Malborkiem". Obiecaliśmy, że nie zniszczymy miasta, jedynie odbudujemy kompleksowo zamek :)

Przyłączyliśmy się również do akcji walki z białaczką. Studenci zgłosili się i zarejestrowali jako potencjalni dawcy szpiku na stanowisku DKMS.

Juwenalia nie mogłby się odbyć bez wsparcia i pomocy sponsorów. Samorząd Studencki Wydziału Zarządzania i Inzynierii w Malborku dziękuje Dyrekcji Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-ka SP. J z Kwidzyna, P.H.U. El-Pack s.c z Elbląga oraz 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

 

Godzina Plan Juwenaliów WSG 2018 Opis
13:00-14:00 Przejście studentów chodnikiem z uczelni WSG Malbork na Plażę Miejsją nad Nogatem Studenci z transparentami, balonami, naklejkami promują uczelnie wśród lokalnej społecznosći idąc chodnikami, nie sprawiając problemów komunikacyjnych.
14:00-14:30 Otwarcie Juwenaliów Przemowa Pani Dziekan/Wykładowców/Samorządu Studenckiego.
14:30-15:00 Belfer vs Student Mecz otwarcia "Olimpiady Studenckiej" w siatkówkę, drużyna Wykładowców vs drużyna Studentów.
15:00-16:00 Olimpiada Studencka "sport na wesoło" Konkurencje sportowo-logiczne dla 5-cio osobowych drużyn. Drużyny zbierają punkty i walczą o puchary i medale.
16:00-16:15 Przekazanie kluczy do miasta Przekazanie kluczy do miasta przez Burmistrza, przemowy Pani Dziekan, zaproszonych gości.
16:15-16:30 Inauguracja zwycięzców Olimpady Wręcznie pucharów, medali, dyplomów i gadżetów + zdjęcia dla mediów.

16:30-18:00

Kiełbasa z piekła/ Przysmak żołnierski przy nucie Juwenaliów Grill i Grochówka, napoje
18:00 Oficjalne zamknięcie Juwenaliów WSG Malbork 2018 Podziekowania Władz Uczelni oraz Samorządu Studenckiego

 

Aktualności

KONTAKT

Wydział Zarządzania i Inżynierii w Malborku
ul. Sikorskiego 45
82- 200 Malbork
Tel. (055) 272 56 27
Tel. / fax (055) 272 21 97
dziekanatwsg@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Jabil
 • Otlewski
 • Forest
 • Meler
 • Lester Holding
 • Flex
 • Polski Cukier
 • Browar Gościszewo
 • Alma Color
 • ZGKiM
 • Prino-Plast
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki